Pirmasis projekto partnerių susitikimas Latina mieste, Italijoje

Spalio 15–20  dienomis Latina mieste Italijoje  vyko pirmasis Erasmus+ mokyklų strateginės partnerystės  projekto „ NEWS: New Skills New Schools” partnerių susitikimas. Jame dalyvavo anglų kalbos mokytojos Ingrida Lekstutienė ir Daiva Buknienė.

Susitikimo  metu buvo planuojama dviejų metų veikla, aptarti siektini rezultatai. Viešėdamos Italijoje mokytojos turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Italijos švietimo sistema, lankėsi  Benito Mussolini 1932 m. birželio 30 d. įkurtame Latina mieste,  aplankė Romą, kartu su partneriais dalyvavo dalykiniuose  susitikimuose su Latina ir Romos miestų merais, lankėsi  Italijos Švietimo ministerijoje, kur  susitiko su švietimo atstovais.

Dalyvavimas susitikime  suteikė daug progų pažinti kitas kultūras ir praplėtė akiratį. Bendraudamos su kolegomis iš šešių Europos šalių pedagogės turėjo galimybę palyginti, su kokiais švietimo iššūkiais  yra susiduriama Europoje ir  pasidalinti gerąja patirtimi, kaip kurti mokyklą, kurioje gera būti visiems kartu.