Ketvirtasis projekto partnerių susitikimas Dzieziniovo mieste, Lenkijoje

2018 m. rugsėjo 19-21 dienomis, projekto ERASMUS+ K2 partnerių susitikimas įvyko Lenkijoje, netoli Dzieziniovo miesto, kuriame dalyvavo Tauralaukio progimnazijos projekto koordinatorė mokykloje anglų kalbos mokytoja Ingrida Lekstutienė ir etikos mokytoja Inga Kulikauskė. Susitikimo metu, kartu su projekto partneriais iš Italijos, Ispanijos, Suomijos, Graikijos, Rumunijos lankėmės Podstawowa im. Adama Mickiewiczamokykloje Jaźwinos miestelyje. Turėjome galimybę pabendrauti su mokytojais, dalyvauti pamokose, užduoti mums aktualius klausimus. Susipažinę su mokykla aplankėme Ksiaz pilį, kuri yra trečioji pagal dydį Lenkijoje. Kitą dieną praleidome Vroclave, kur dalyvavome netradicinėse pamokose. .Taip pat aplankėme Panorama Racławicka, jame eksponuojamas panoraminis paveikslas, vaizduojantis mūšį prie Raclavicos. Paskutinė diena mus nustebino netradicine istorijos pamoka Walim bunkerių miestelyjepo. Po jos aptarę darbus ir planus atsisveikinome iki artimiausio susitikimo Ispanijoje.