Klaipėdos Tauralaukio progimnazija

Aštuntokų išleistuvių šventė

Birželio 11 d. progimnazijoje vyko 8 klasių mokinių išleistuvių šventė – prasmingas atsisveikinimas su svarbiu gyvenimo etapu ir naujos kelionės pradžia. Šventėje netrūko šiltų emocijų, džiaugsmo, padėkų ir gražių prisiminimų.

Aštuntokų atstovai susirinkusiesiems parengė nuotaikingą pristatymą, kuriame su humoru ir išradingumu atskleidė smagiausias, linksmiausias bei įsimintiniausias mokyklinio gyvenimo akimirkas. Šventinę nuotaiką kūrė vedėjų sąmojis, nuotaikingos istorijos, nuoširdūs padėkos žodžiai mokytojams ir tėvams. Renginį vainikavo jautri atsisveikinimo daina, priminusi, kad kiekviena pabaiga kartu yra ir naujo kelio pradžia.

Mokinių tėvų vardu kalbėjusieji Anetės tėvai nuoširdžiai padėkojo pirmosioms mokytojoms, klasių vadovams ir dalykų mokytojams už kantrybę, rūpestį, išmintį, palaikymą ir kasdienį darbą, padėjusį mokiniams augti, tobulėti ir siekti savo tikslų.

Progimnazijos direktorė Rima Narkienė įteikė mokiniams pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies baigimo pažymėjimus. Taip pat buvo pagerbti mokiniai, pasižymėję puikiais ir labai gerais mokymosi rezultatais, nepriekaištingu lankomumu, aktyviu dalyvavimu mokyklos gyvenime bei laimėjimais olimpiadose, konkursuose ir viktorinose. Jų pastangos, atkaklumas ir atsakingumas tapo gražiu pavyzdžiu visai mokyklos bendruomenei.

Atsisveikindami su progimnazija linkime mūsų aštuntokams drąsiai svajoti, nebijoti naujų iššūkių ir tikėti savo jėgomis. Tegul kiekvienas žingsnis į priekį atveria naujas galimybes, sutiktieji žmonės įkvepia augti, o progimnazijoje praleisti metai visuomet išlieka širdyje kaip laikas, kupinas draugystės, atradimų, pirmųjų pergalių ir gražiausių prisiminimų.

Sėkmės naujame gyvenimo etape – tegul Jūsų kelias būna prasmingas, o svajonės drąsiai virsta tikrove!

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas