ERASMUS+” KA 2 „With you, with everybody“

Projekto pavadinimas: „With you, with everybody“ („Su jumis, su kiekvienu“)

Projekto tipas: pagal „ERASMUS+”  programą, 2 pagrindinį veiksmą – mokyklų mainų strateginės partnerystės projektas remiamas ES lėšomis (80 % pradėjus projektą, 20 % - pateikus galutinę ataskaitą).

Projekto partneriai:

1. Istituto Comprensivo “G.Mazzini”, Castelfidardo, Italija.
  2. Primary School Melissiou, Melissi, Graikija.
  3. Ceip Maria Montessori, Móstoles, Ispanija.

Projekto tikslinė grupė: mokytojai, mokiniai 7-14 m. (mokiniai nuo pirmos  iki aštuntos klasės) ir mokyklos bendruomenė.

Projekto trukmė: dveji metai: (2018-2020 m. m.)

Projekto veiklą Tauralaukio progimnazijoje koordinuoja anglų k. mokytoja metodininkė Ingrida Lekstutienė.

Projekto santrauka:

Projektas  „With you, with everybody“ įtraukties ir integracijos projektas.  Projekto veiklos kvies mokinius, mokytojus ir mokyklų bendruomenes domėtis projekte dalyvaujančiais vaikais, šalimis, kultūros paveldu, Įtraukus švietimas kviečia puoselėti kiekvieno vaiko individualius poreikius ir gebėjimus. Remiamasi ne mokymosi pasiekimais, o kiekvieno vaiko ugdymosi poreikiais. Pripažįstama vaikų ir jų poreikių įvairovė. Ne vaikas prisitaiko prie ugdymo standartų, o ugdymo metodai ir aplinka prisitaiko prie kiekvieno vaiko poreikių. Tai yra ne kas kita, kaip ugdymo kokybės pagrindas visiems vaikams.  Įtraukus ugdymas yra naudingas visiems. Atvirumas pasauliui, socialinei įvairovei, pedagoginėms inovacijoms ir vaikų kūrybiškumui yra politiniu lygmeniu sutartos vertybės, kurios yra ir įtraukiojo ugdymo dalis.

Projekto interneto svetainė:

Veikla