Trečiasis projekto „With you, with everybody“ partnerių susitikimas Melissi mieste, Graikijoje

2019 m. lapkričio 9–16 d. projekto Erasmus+ KA2 trečiasis partnerių susitikimas įvyko Graikijoje, Melissi mieste. Jame dalyvavo Tauralaukio progimnazijos direktorė O.Šalkauskienė, projekto koordinatorė progimnazijoje I. Lekstutienė ir du mokiniai. Vizito metu aplankėme dvi ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigas, ir neformaliojo ugdymo įstaigas. Praplėtėme savo akiratį apie Graikijos švietimo sistemą, dalyvavome pamokose ir kūrybinėse dirbrtuvėse, bendravome su mokyklos bendruomene, pasidalinome patirtimi, diskutavome apie švietimo sistemų panašumus ir skirtumus, aptarėme jau įvykdytas projekto veiklas ir suplanavome veiklas, kurias reikės įvykdyti.

Ketvirtasis partnerių susitikimas vyko Klaipėdoje.