Pirmasis projekto partnerių susitikimas Kastelfidardo mieste, Italijoje

2019 m. vasario 17–23 dienomis Kastelfidardo mieste Italijoje vyko pirmasis Erasmus+ mokyklų strateginės partnerystės  projekto „With you, with everybody“ you, with everybody“ partnerių susitikimas. Jame dalyvavo progimnazijos direktorė Ona Šalkauskienė, pradinių klasių mokytoja Vilma Indrišiūnienė ir anglų kalbos mokytoja projekto koordinatorė progimnazijoje, Ingrida Lekstutienė.

Susitikimo metu projekto partneriai aptarė svarbiausius projekto klausimus, suplanavo dviejų metų veiklas, lankėsi penkiose ugdymo įstaigose, dalyvavo pamokose, bendravo su mokyklos bendruomene, susitiko su miesto meru. Projekto partneriai turėjo galimybę sužinoti apie švietimo sistemas skirtingose šalyse. Po susitikimų aplankė garsias Kastelfidardo, Ankonos miesto vietas, sužinojo apie Italijos kultūrą bei tradicijas.

Kitas projekto partnerių susitikimas Mostoles mieste, Ispanijoje.