Pirmasis projekto partnerių susitikimas Braila mieste,  Rumunijoje

2018 m. spalio 17-21 dienomis įvyko pirmasis projekto „STOP ESL! START INTERDISCIPLINARY EDUCATION FOR FUTURE!”  partnerių susitikimas Braila mieste, Rumunijoje. Projekto mokymuose kartu su partneriais iš Graikijos, Ispanijos ir  Rumunijos dalyvavo anglų kalbos mokytoja metodininkė projekto koordinatorė mokykloje Ingrida Lekstutienė,  logopedė ir specialioji pedagogė metodininkė Svajūnė Jakubėnienė, socialinė pedagogė metodininkė Rasa Klimavičienė.

Viešnagės metu mokytojos dalyvavo anglų kalbos, informaciniįų technologijų, technologijų pamokose., dirbo su kahoot, EDMODO, QR code reader, Pic Collage programomis.  Buvo aptartas veiklos planas dvejiems projekto metams. Susitikimo organizatoriai rumunai pakvietė  aplankyti Rumunijos Parlamento rūmus. Tai antras pagal dydį administracinis pastatas pasaulyje, nusileidžiantis tik Jungtinių Amerikos Valstijų Pentagonui.

Sekantis projekto partnerių dalyvių mokytojų ir mokinių susitikimas Graikijoje 2019 m. kovo mėnesį.