Antrasis projekto partnerių susitikimas Daugpilio mieste, Latvijoje

2019 m. birželio 17–21 dienomis vyko antrasis Erasmus+ projekto „For a respectful and tolerant school“ (FRATS) partnerių susitikimas Latvijoje, Daugpilio mieste. Susitikime iš Lietuvos su Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Latvijos partneriais dalyvavo Ona Šalkauskienė, Daiva Skurdelienė, Daiva Buknienė, Vilma Indrašiūnienė. Susitikimo tikslas pasidalinti patirtimi vykdant projektą, pristatyti nuveiktas veiklas ir suplanuoti, aptarti būsimas veiklas. Susitikimas prasidėjo nuo šilto sutikimo, kurį surengė Latvijos Daugpilio ugdymo įstaigos „Abelites“ vaikai ir pedagogai. Susitikimo metu stebėjome veiklas, pristatėme savo nuveiktas veiklas, sėmėmės idėjų iš partnerių pristatytų veiklų, mokymo metodų, aplankėme lenkų ugdymo įstaigą, susipažinome su Daugpilio miestu, jo lankytinomis vietomis. Po susitikimo Latvijoje pasidalinsime su vaikais įspūdžiais, žiniomis apie Latviją, vykdysime suplanuotas veiklas ir lauksime kito susitikimo, kuris vyks Italijoje spalio mėnesį.