Antrasis programos Erasmus+ projekto „Living with the climate change” projekto partnerių susitikimas Sicilijoje, Italijoje

2019 m. gruodžio 1–7 d. Tauralaukio progimnazijos direktorė O.Šalkauskienė, projekto kordinatorė progimnazijoje anglų k. mokytoja I. Lekstutenė, ir keturi mokiniai 6 kl. mokinys Š. Vanagas, 7 kl. mokiniai E.Kalcaitė, A.Juočeris, J.Žukauskas dalyvavo programos Erasmus+ projekto „Living with the climate change” projekto partnerių susitikime Palermo mieste, Sicilijoje, Italijoje. Mokymosi veiklų tema: ekologija mieste. Mobilume dalyvavo dvidešimties mokinių iš šešių šalių –  Lietuvos, Italijos, Prancūzijos, Graikijos, Ispanijos ir  Portugalijos delegacijos. Mobilumo metu  dalyviai pristatė savo šalį, mokyklą, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, edukacijoje, ekologiniuose – edukaciniuose žygiuose, išvykose. Mokiniai gyveno italų šeimose. Išsiskirti su naujais draugais buvo labai liūdna. Atsisveikinome tikėdamiesi susitikti Ispanijoje kitų metų pavasarį.